HomeKO ☢️ HOMEKODENİNCE.BİZ⛔️❌[83/1 HOMEKO PK SERVER]◄▓▓►16 MAYIS Cumartesi 21:00 Sizlerleyiz⛔️GEM-FRAGMENT KIRDIRMA⛔️REBİRTH SYSTEM⛔️KCSİNE 1V1 VS SİSTEMİ⛔️

homekodenincebiz

Yeni Cüce
15 Mayıs 2020
1
0
0
30
OYUN ACILIŞ TARİHİ

OFFİCAL : 16 Mayıs Cumartesi Saat 21:00 Da Sizlerleyiz .

IP : HOMEKODENİNCE.BİZ

WEB PANEL : TIKLA

FACEBOOK : TIKLA


SAĞLIKLI VE SIKINTISIZ BİR OYUN İÇİN FULL CLİENTİMİZİ İNDİRMEYİ UNUTMAYIN !
FULL CLİENT İNDİRMEK İÇİN TIKLA
Biz Kimiz?


HOMEKODENİNCE.BİZ Ekibi 5 yıllık bir kuruluş olup , bünyesinde 4 kişi çalışmaktadır. KNİGHT ONLİNE PVP camiasının öncüsü her zaman yenilikçi ve kapsayıcıdır . Eski Zamanlardada HOMEKODENİNCE.BİZ Olarak PvP Tarihinin En Uzun Ömürlü Homeko Serveri Olduk .

Teknik bakımdan yeterli sürekli kendini geliştiren bir oluşumdur. Bu oluşum ticari bir amaçtan ziyade PVP serverlarını bir hizmet olarak görmektedir.

Şuanda da sizlere TAMAMEN ÜCRETSİZ bir oyun deneyimi sunmaktadır.Değerli oyuncular bu etkinlik oyunumuzun resmi açılışına kadar geçerlidir. Tek yapmanız gereken belirtilen Facebook sayfamızda kendinizi veya clanınızı tanıtan bir yazı hazırlayıp paylaşmanızdır. Oyunumuzun resmi açılacağı günün gecesinde CANLI yayında çekiliş sizlerle birlikte yapılacaktır. TAM 10 OYUNCUYA PREMİUM VE HERA SC HEDİYE EDİLECEKTİR !MARADONDA MERDİVENLERİN ÜSTÜNDE BULUNAN NPCDEN QUEST DEĞİŞTİREBİLİR KC-PREMİUM KIRDIRIP JOB BASABİLİR VE NCS ATABİLİRSİNİZ !
MARADONDA BULUNAN SCROLL MERCHANT NPCSİNDEN ÜCRETSİZ BİR ŞEKİLDE SCROLL ALABİLİRSİNİZ !
MARADONDA BULUNAN EVENT NPCSİNDEN FELENKOR - İSİLİOON Odalarına Girip EVENTLARA Giriş Sağlayabilirsiniz Veya ALLTCHATE ' kayit ' Yazarak EVENTLARA Kayıt Olabilirsiniz.

1-Usko Stil İnventory , Skill Bar , Clan Detay ( Oynatmalı ) , Upgrade Sistemi Aktif

2- Kıll görevi aktif. Bu görev şöyle yapılır ; Her adam kestıgınizde üzerinize 1 taş gelir. O taştan 100 adet toplayınca Npc ' ye verip 2000 HP SC / 350 DEF SC/ 20 Lİ HERA alabilirsiniz.

3- Fragment Gem Aktiftir.

4- Cash Kırdırma Ve Premıum Kırdırma Aktif ( Premium Kırdırınca 1 Adet Trina verir )

5- 70 Quest Kırdırma Ve Değişim. Bu Npc ; Cz ' de bulunan 70 Quest Yaratıklarından çıkan ester chestleri sizden alıp 1 adet cheste karşılık 1 adet Quest Silah verir. Değişim ise sadece +8 'de olur. Bu da 350 KC ile gerçekleştirilir. Üzerinize 1 adet 350 KC item ve 1 Adet +8 Quest Silah alıp menulerden yonlendirip değişim sağlayabilirsiniz.

7-Golden Dragon CZ Bowl' da bulunur. Tek kesildiğinde 1000 Np vermektedir , ve içinden 1 adet rasgele Gem Çıkar

Level UP Direk 60 Olarak Başlarsınız ' 83 Level Wormde Kasabilirsiniz.


Serverimizda Rebith Sistem Aktifdir.Bu Bana Ne Kazandırır Diğer Shellerden Farklı Parmaması Farkındalıgını Ortaya KoymasıDiğer Husus İse +8 Sheller +1 Rebith Olduğunda HP BONUS 50 MP BONUS 50 Özellik Sahibi OlmaktadırGEM VE FRAGMENT İÇERİSİNDEN ÇIKACAK İTEMLER !Samma = Giga (+5)Troll King = Unique Küpe (Usko Tarzı)Harpy Quen =Unique Küpe (Usko Tarzı)Dragon Tooth = Dragon tooth hammer(+5)Snake Queen = Unique 'Necklace-Amulet's (Usko Tarzı)]Talos = Unique Belt'ler (Usko Tarzı)
Samma = Giga Axe [%35]Shaula = Scorpion Shield [%25]Duke = Ring Of Couarege [%10]Bishop = Ring Of Magic [%14]Bach = Ring Of Life [%10]Lycaon = Lycaon Pendant & Lycaon Hammer & Lycaon Staff [%35]Lupus = Lupus Pendant & Lupus Hammer & Lupus Staff [%35]Lobo = Lobo Pendant & Lobo Hammer & Lobo Staff [%35]
Atilla = +0 Priest pendant / Warrior Pendant / Elemental PendantHarpy : Mirage Dagger +5Troll : Glave +5Apostle : Salamander Staff +5Lamia : Full Plate Armors +5Lamiros : Full Plate Armors +5Stone Golem : Chitin Armors +5Giant Golem : Chitin Armors +5Titan : Chitin Armors +5Troll Captain : Chitin Shells Helmet +5Troll Berserker : Chitin Shells Gauntlet +5Dark Stone : Chitin Shells Pads +5Crimson Wing : Chitin Shells Boots +5Troll Warrior : Chitin Shells Gauntlet +5Centaur : Shard +5Flame Rock : Raptor +5Manticore : Elixir +5Lamentation : Mirage Sword +5Evil Wizard : Exceptional ItemsDoom Soldier : Exceptional ItemsApostle of Flames : Exceptional ItemsApostle of Piercing Cold : Exceptional ItemsTroll Shaman : Exceptional ItemsDark Knight : Exceptional ItemsChipotera : Exceptional Items , Chitin ShellsEvil Wizard'dan Silahlar %20 Oranla Düşüyorlardır ;~ Raptor, Shard, Iron Impatch, Graham, Mirage Dagger, Elixir Staff, vb.~ Evil Wizard = Karışık EXP İtemler +5~ Doom Soldier = Karışık EXP İtemler +5~ Apostle of Flames = Karışık EXP İtemler +5~ Apostle of Piercing Cold = Karışık EXP İtemler +5~ Troll Shaman = Karışık EXP İtemler +5~ Dark Knight = Karışık EXP İtemler +5~ Chipotera = Karışık EXP İtemler +5
Troll Berserker: +5 Her Job ShellerTroll Captain: +5 Her Job Sheller [%40]Dark Stone: +5 Her Job Sheller [%40]Troll Warrior: +5 Her Job Sheller [%40]Crimson Wing : +5 Her Job Sheller [%40]Brahman : +5 Her Job Sheller [%40]Paramun : +5 Her Job Sheller [%40]Falcon (=) Chitin Shell Boots +5 [%40]
✔ SERVER'DA TÜM EVENTLER AKTİF✔ SERVERDA KNİGHT CASH MEVCUTTUR.✔ KNİGHT CASH [KC] NE İŞE YARAR?
✔ KISACASI KNİGHT CASH [KC] OYUN İÇİ POWER UP STORE'DE BULUNAN İTEMLERİ ÇEKMEYE YARAYAN BİR TÜR OYUN PARASIDIR!KC ALMAK İÇİN OYUN İÇİ PUS Bölümünden ONLİNE OLarak KC Alabilir Veya Panelimizden KC SATIN Al Bölümüne Tıklayarak HIZLI,GÜVENİLİR Ve Taksitli KC Alabilirsiniz !
 
Moderatör tarafında düzenlendi: